fashion-stl.cz

fhttps://www.facebook.com/fashionstl-show-fashionstlcz-1613485282205266/?fref=tshttps://www.facebook.com/fashionstl-show-fashionstlcz-1613485282205266/?fref=tsshapeimage_1_link_0
@mailto:fashionstlcz@gmail.com?subject=Hello%20from%20the%20web
 

@

Olo Křížová

kreativní


@

Adam Jech

technologický

 

Organizátoři

Media & Download

Kde nás najdete

Makers Lab Paralelní Polis

fashion show Praha, La Fabrika 1.10.2016Manifest fashion.stl: Tvoříme vztah mezi módou a 3D tiskem, využíváme nové technologie k realizaci módních kolekcí a konceptů.


Cílem fashion.stl je vytvořit na české scéně platformu pro setkávání inovativních módních tvůrců, designérů a technologů, ukázat

možnosti technologie 3Dtisku v kreativní tvorbě, a pravidelně představovat výsledky, posunuté hranice a postupně vylaďované řemeslo 3D tisku. Skupina vybudovala prostor pro setkávání a podporuje využití technologie 3Dtisku jako bežnou součást vytváření módních kreací. Dokazuje, že spojením kreativity návrhářů a konstruktérů, lze vytvořit unikátní módní kolekci překračující region.


První ročník fashion.stl proběhl v pražské v La Fabrice v říjnu 2015. Téměř čtyři stovky diváků vidělo v Praze první unikátní přehlídku módních kolekcí 7 týmů složených z profesionálů v módním designu a technických konstruktérů a návrhářů. Představili se tito návrháři a konstruktéři: Alžběta Moreno & Šimon Prokop, Monika Vaverová & Martin Žampach, Oldřich Anton Vojta & Martin Hřeben, Viktoria Vittori, Denisa Nová & Helena Lukášová, Petra Šorejsová, Martina Šebková & Jana Trundová.


Téma druhého ročníku: Body Costructruction: Věčná inspirace pochází z toho, co máme stále na očích, člověk, jeho krása, křivky. A naopak věčná nespokojenost pramenící z neustálé snahy toto tělo modifikovat.

Na přípravách letošního ročníku fashion.stl již pracuje celkem 12 týmů. Uvidíme práce jak etablovaných módních designérů, tak studentů, kteří mají zájem tvořit pomocí nové technologie 3D tisku.

Vrcholem druhé sezóny fashion.stl bude hlavní módní přehlídka 3D tištěné módy v Praze v La Fabrice v sobotu 1.10.2016.


Fashion.stl má organizační podporu Czech Fashion Council a technickou podporu Makers Lab.

Fashion.stl hledá další strategické partnery, pro něž nabízí několik forem partnerství.f

@

Akce

Archiv

Prague 1.10.2016

1.10.2016 PRAGUE LA FABRIKA

vstupenky a další zajímavé odměny na hithitu zde